top of page
20211230_094703 (5).jpg

1992  YILINDA  ANKARA'DA   DOĞDU.  SANAT EĞİTİMİNE    HACETTEPE   ÜNİVERSİTESİ

RESİM BÖLÜMÜNDE BAŞLADI. DAHA SONRA İSTANBUL'DA TİYATRO EGİTİMLERİ ALDI. ANADOLU  ÜNİVERSİTESİ  AÖF  TARİH  BÖLÜMÜ  SON SINIF ÖĞRENCİSİ.

 

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI BÖLÜMÜNDEN ÜÇÜNÇÜLÜK DERECESİYLE  MEZUN OLDU. BAŞKENT TASARIM VE MİMARLIK TOPLULUĞU BAŞKANLIĞINI, ÜNİVERSİTELER ARASI BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ   TEMSİLCİLİĞİNİ 3 SENE YÜRÜTTÜ. İÇ MİMARLAR  ODASI  BÜNYESİNDE KURULAN ÖĞRENCİ  KOMİSYONUNUN  TÜZÜĞÜNÜ YAZARAK  KURULUMUNDA YER ALDI.

 

MİMARİ ESKİZ ÇALIŞMALARINDAN OLUŞAN İLK SERGİSİNİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİNDE  AÇTI. ESENBOĞA HAVALİMANINDA, MİMARLAR  DERNEĞİNDE, KORDER’DE DÜZENLENEN ÇEŞİTLİ SERGİLERE PROJELERİYLE KATILDI. HER SENE ULUSAL ÇAPTA DÜZENLENEN ULUSAL İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ BULUŞMASININ 15.SİNİ ETKİNLİK KOMİTESİ BAŞKANI OLARAK 11-12-13 MAYIS 2018'DE BAŞKENT ÜNİVERSİTESİNDE 20 ÜNİVERSİTEDEN 200  ÖĞRENCİSİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRDİ.

 

İSTİKBAL MOBİLYA TARAFINDAN DÜZENLENEN ‘İSTİKBALİNİ TASARLA’ MOBİLYA YARIŞMASINDA KONSEPT MOBİLYA KATEGORİSİNDE ANIL  DURMAZ  İLE  BİRLİKTE 2’LİK  VE 2.  MANSİYON  ÖDÜLLERİNİ  ALDI.  MOBİLYALARI  İSTİKBAL  TARAFINDAN ÜRETİLEREK KAYSERİ SHOWROOM’UDA SERGİLENMEKTEDİR.

 

ANKARA’DAKİ KÜLTÜR SANAT BİRLİKTELİĞİNİ VE DEVAMLILIĞINI SAĞLAMAK AMACIYLA KURULAN ANKARAAKS’IN KURUCULARI ARASINDA YER  ALDI. BU KAPSAMDA  AVRUPA BİRLİĞİ SİVİL DÜŞÜN, RAHMİ KOÇ MÜZESİ, VEKAM GİBİ KURUMLARIN DESTEĞİYLE BİRÇOK PROJE GERÇEKLEŞTİRDİ.

ŞUANDA, YURTİCİ VE YURDIŞINDA TASARIM VE UYGULAMA PROJELERİNİ YÜRÜTMEKTE.

AUTOCAD

3D MAX

INDESIGN

PHOTOSHOP

CORONA

LUMION

VRAY

bottom of page