top of page

0'dan 100'e Lumion 9 Udemy Eğitim Serisi

Toplamda 12 saat ve 61 dersten oluşan bu eğitim ile Lumion kullanmayı örnek proje üzerinden her ayrıntısıyla öğrenin!

0'dan 100'e Lumion 9 Udemy Eğitim Serisi
0'dan 100'e Lumion 9 Udemy Eğitim Serisi

Saat ve Yer

..

Eğitmen: Yasin KARAGÖZ

Etkinlik Hakkında

 Bu eğitim serisi 'Tamamı Türkçe' Lumion ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgileri kapsamaktadır. 

Lumion ile ilgili hiç bir geçmişi olmayan biri dahi, bu eğitiminin sonunda bir Lumion profesyoneli olacak. %100

Lumion 9 ve üzeri bir Lumion sürümüne sahip olman yeterli. Arayüzler aynı olduğu için sadece Lumion 9 sürümü sahip olman şart değil. 

Eğitim boyuncu birlikte aynı proje üzerinde çalışacağız ve uygulamalı örneklerle adım adım ilerleyeceğiz. Gerekli dökümanları seninle paylaşacağım. Böylece kursun sonunda elinde porfolyona ekleyebileceğin bir çalışman da olacak. 

Bu kurstan sonra Lumion'a aktardığın modeline gerçekçi render, animasyon ve sanal tur yapmak için gereken tüm ışık, malzeme, peyzaj vs. ayarlarını, püf noktalarını, karşılaşabilmen muhtemel sorunları ve çözümleri ile birlikte öğrenmiş olacaksın. 

Sketchup, Revit ve Archicad kulanıyorsan Lumion ile eş zamanlı çalışabileceksin. 3d Max kullanıyorsan modelde herhangi bir değişiklikte Lumion'a aktardığın modelini anında güncellemeyi öğrenip çalışmana devam edeceksin. 

Her halükarda bu kursu tamamladığında gerçekçi render, sinematografik animasyon ve karekoda yükleyerek her an ulaşabileceğin sanal tur yapımını profesyonel seviyesinde öğrenmiş olacaksın. 

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page